sipka

Maľované obrazy na stenu


Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.

Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka ručne školské tašky maľované obrazy kvety máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov.

 

 

maľované obrazy na stenu onlinemaľované obrazy na stenu

,

 

ručne maľované obrazy kvetyČi už ako darček alebo pre vlastné potreby - tento obrazový rám z dreva je ideálnym miestom na uchovanie vašich spomienok. Je vyrobený z dreva v hnedej farbe, môžete sa rozhodnúť, či ho chcete zavesiť na výšku alebo na šírku, alebo ho dokonca postaviť. Jemný dizajn rámu zaisťuje, že sa motív dostane do popredia. Rám je vyrobený z kvalitného dreva.

Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata.Hama rámy sú vhodné pre fotografie, plagáty, grafiku a mnoho ručne maľované obrazy kvety ďalších typov obrazy na stenu a sú vždy dobrou voľbou, ak hľadáte zaujímavý dizajn.  Rámy sú vybavené sklom s brúsenými hranami, ktoré zaisťuje bezpečné zmeny obrazu bez rizika zranenia. Prvotriedna kvalita štandardom. Sme tiež radi, že vyrábame individuálne, cenovo dostupné pasparty .